De gegevens van de gescande vingers zijn dus niet voor andere doeleinden te gebruiken.
De techniek van het door ons gevoerde fabrikaat eKEY bevat tevens een leerproces, hiermee wordt rekening gehouden met b.v. de groei van kindervingers, afwijking in de “veegbeweging” tijdens het...lees meer »
Eén van de onderdelen van biometrische toegangscontrole is vingerprint scannen. De bewezen techniek is een een éénrichtings proces. Wanneer de vinger langs de scanner is “geveegd” worden de karakteristieken van de scan in een binaire code omgezet. Deze gegevens worden direct in de scanner versleuteld. Belangrijk te vermelden is dat er geen afbeelding van de gescande vinger wordt opgeslagen in verband met privacy afspraken.
De gegevens van de gescande vingers zijn dus niet voor andere doeleinden te gebruiken.
De techniek van het door ons gevoerde fabrikaat eKEY bevat tevens een leerproces, hiermee wordt rekening gehouden met b.v. de groei van kindervingers, afwijking in de “veegbeweging” tijdens het scannen, kleine verwondingen aan de vinger, etc.Gebruik van biometrie zorgt dat de bezoeker geen sleutel bij zich hoeft te houden, geen toegangscode kan vergeten en toch altijd de mogelijkheid heeft om binnen te komen, immers, zijn vinger heeft hij altijd bij zich. Daarbij kunnen sleutels kwijt raken en toegangscodes doorverteld worden. Comfort en veiligheid tegelijk!
101405
101163


