Inox antivandaal video code/scroll paneel met index, kleur
Antivandaal code-scroll paneel met namen index
Tot 255.000 aansluitingen (niet bij serie V2Plus)
Kleurencamera
Geïntegreerde toegangscontrole module
Compleet voorgeprogrammeerd geleverd
290 x 290 x 60 mm (b x h x d)
Bij gebruik van de CPV-7425 in V2Plus video 2-draads installatie dient een gateway converrter CD-V2Plus toegepast te worden!
Uitgebreide specificaties »
Serie INOX-code/scroll panelen, specificaties:
- Inbouw, optioneel opbouw
- Volumeregelaars voor het afregelen van het geluid naar beide kanten
- Akoestische toon bij bediening toets
- Tot 255.000 aansluitingen mogelijk
- Het codepaneel wordt geprogrammeerd geleverd, mits er tijdig een bestand digitaal wordt aangeleverd, mutaties verlopen via het toetsenbord of via de RS-232-poort
- Openertijd instelbaar van 0 tot 99 seconden
- Twee manieren van oproepen: invoeren van het huisnummer of zoeken (scrollen) in de index
- Toegangscontrolemodule is geïntegreerd (4 stuks, elk 4-cijferig). Aan de derde code kan een tijdsinstelling gekoppeld worden
- Afmetingen paneel 7403: 155 x 290 mm (b x h)
- Afmetingen doos van paneel 7403: 137 x 272 x 60 mm (b x h x d)
Mechanische specificaties serie INOX-codepanelen zonder en met register:
- Frontpanelen van 2,5 mm dik rvs, kwaliteit 316
- Antivandaal torx schroeven, schroevendraaier meegeleverd
- Backlighted rvs numeriek toetsenbord, door teflon tussenlaag gegarandeerd waterdicht
- Met blauwe leds verlicht namenregister (alleen bij 7425 en 6425)
- Afmetingen paneel 7403 zonder register: 155 x 290 mm (b x h)
- Afmetingen inbouwdoos van paneel 7403 zonder register:137 x 272 x 60 mm (b x h x d)
- Afmetingen paneel 7425 met register: 290 x 290 mm (b x h)
- Afmetingen inbouwdoos van paneel 7425 met register: 272 x 272 x 60 mm (b x h x d)
Bij gebruik van de 7425 in V2Plus video 2-draads installatie dient een gateway converrter CD-V2Plus toegepast te worden!
De serie Rock INOX-panelen, standaard met een kleurencamera, bestaan uit beldrukkerpanelen met 20 aansluitingen en codepanelen met een onbeperkte aansluitcapaciteit en onderscheiden zich door de robuuste uitvoering. Beide panelen zijn uitgevoerd met een rvs frontpaneel met een speciale coating om vingerafdrukken te voorkomen. Beide panelen worden gemonteerd met antivandaal montageschroeven.
De beldrukkerpanelen zijn uitgevoerd met mechanische rvs toetsen. De codepanelen zijn uitgevoerd met verlichte rvs toetsen.
Het codepaneel van de serie Rock INOX heeft als voordeel dat er veel ruimte wordt bespaard. Deze ruimte wordt gewonnen doordat huisnummers, beldrukkers en naamplaatjes niet meer afzonderlijk nabij het paneel worden bevestigd. Aanbellen kan door het invoeren van het huisnummer. Door middel van scrollen kan gezocht worden in de bewonersindex.
Bij renovatieprojecten is vaak vraag naar een codepaneel waarbij letters aan huisnummers kunnen worden toegevoegd. Dat is bij de serie Rock INOX niet mogelijk. LETTERTOEVOEGING IS WEL MOGELIJK bij de serie 95 codepanelen.

