Inox antivandaal video code/scroll paneel, kleur
Antivandaal code-scroll paneel
- Blank RVS front
- Mechanische spatwaterdichte, blauw backlighted, RVS toetsen
- Kleurencamera
- Tot 255.000 aansluitingen
- 155 x 290 x 60 mm (b x h x d)
- Bekabeling: 6-draads videobus
- Bij toepassing in V2Plus installatie altijd in combinatie met gateway converter CD-V2Plus gebruiken
Uitgebreide specificaties »
Serie INOX-code/scroll paneel CPV-7403
Specificaties:
- Inbouw, optioneel opbouw
- Frontpanelen van 2,5 mm dik rvs, kwaliteit 316
- Antivandaal torx schroeven, schroevendraaier meegeleverd
- Voorzien van anto vingerprint coating
- Modern vormgegeven gatenpatroon voor camera en ondersteunende verlichting
- Spatwaterdichte RVS toetsen, vlak met het front, blauw backlighted
- Openertijd instelbaar van 0 tot 99 seconden
- Toegangscontrolemodule is geïntegreerd (4 stuks, elk 4-cijferig). Aan de derde code kan een tijdsinstelling gekoppeld worden
- Akoestische toon bij bediening toetsen
- De kast wordt geprogrammeerd geleverd, mits er tijdig een bestand digitaal wordt aangeleverd, mutaties verlopen via het toetsenbord of via de RS-232-poort
- Er zijn twee manieren van oproepen: invoeren van het huisnummer of zoeken (scrollen) in de index
- Volumeregelaars voor het afregelen van het geluid naar beide kanten
- Afmetingen: 155 x 290 mm (b x h)
- Afmetingen inbouwdoos: 137 x 272 x 60 mm (b x h x d)
- Bij toepassing in V2Plus installatie altijd in combinatie met gateway converter CD-V2Plus gebruiken
De serie Rock INOX-panelen, standaard met een kleurencamera, bestaan uit beldrukkerpanelen met 20 aansluitingen en codepanelen met een onbeperkte aansluitcapaciteit en onderscheiden zich door de robuuste uitvoering. Beide panelen zijn uitgevoerd met een rvs frontpaneel met een speciale coating om vingerafdrukken te voorkomen. Beide panelen worden gemonteerd met antivandaal montageschroeven.
De beldrukkerpanelen zijn uitgevoerd met mechanische rvs toetsen. De codepanelen zijn uitgevoerd met verlichte rvs toetsen.
Het codepaneel van de serie Rock INOX heeft als voordeel dat er veel ruimte wordt bespaard. Deze ruimte wordt gewonnen doordat huisnummers, beldrukkers en naamplaatjes niet meer afzonderlijk nabij het paneel worden bevestigd. Aanbellen kan door het invoeren van het huisnummer. Door middel van scrollen kan gezocht worden in de bewonersindex.
Bij renovatieprojecten is vaak vraag naar een codepaneel waarbij letters aan huisnummers kunnen worden toegevoegd. Dat is bij de serie Rock INOX niet mogelijk. LETTERTOEVOEGING IS WEL MOGELIJK bij de serie 95 codepanelen.

